Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr
Ana Sayfa » BUDO

BUDO

BUDO – BURSA DENİZ OTOBÜSLERİ

BUDO ; 1998 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesinin ortaklığında kurulan Bursa Ulaşım – Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. açıldığı günden beri farklı ulaşım alanlarında yapmış olduğu yatırımlarla isminden sık sık söz ettirmiştir. Bursa İstanbul arası deniz taşımacılığında yer alabilmek için 2013 yılında Bursa Deniz Otobüsleri işletmeleri kurulmuştur.

İDO’ya rakip olarak gözükse de aslında rakip değil tam aksine seyahat edecek olanların seyahatlerini kolaylaştırmıştır. İdo ile birlikte oldukça fazla seferler düzenlediklerinden, yolcularımızın uzunca saatler beklemesinin önüne geçmiştir. Seyahatleriniz Bursa Deniz Otobüsleri’ nin de hizmete girmesiyle artık keyifli ve kolay.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2013 senesinde hizmete açılan Budo-Bursa Deniz Otobüsü, İdo ‘nun yanında bir alternatif daha sunmak için kurulmuştur. Bursa’nın ulaşım merkezi olan BURULAŞ bünyesinde kurulan Budo-Bursa Deniz Otobüsü, ilk olarak Kabataş seferleriyle başlangıç yapmıştır.

Gazi, Yaşlı ve Öğrenci indirimleri Budo’da

Budo kurulduğu zamandan bu güne kadar, Gazi, Yaşlı ve Öğrencilere indirimli biletler satmaktadır. Satın aldığınız bir bilette değişiklik yapmak istediğinizde, değişim ücreti 2 TL olarak belirlenmiştir. 6, 24 Yaş aralığında Öğrenci İndirimi sağlamaktadır. Bursa Deniz Otobüslerin den aldığınız bilette Koltuk İşgali yapılmadığı takdirde (0,6 Yaş aralığından ) bilet ücreti almıyor. Almış olduğunuz Bileti İPTAL ettirdiğiniz takdirde ise % 15 ile % 35 arasında güzergahlara göre bir kesinti yapmaktadır.

Denizyolu Ulaşımında BUDO etkisi

Denizyoluna BUDO etkisi günden güne artış gösteriyor. Ülkemiz bir yarımada olmasına rağmen deniz otobüsü işletmeciliğinin önem kazanmaması üzücü bir durum olarak göze çarpmaktadır. Fakat son zamanlarda çok fazla bir yolcu trafiği olan İstanbul – Bursa arasında Budo-Bursa Deniz Otobüsü Burulaş sayesinde deniz ulaşımı sağlanmaktadır.

İstanbul’un birçok merkez terminalinden Mudanya’ya ulaşmanın mümkün olduğu deniz taşımacılığında konforlu bir yolculuk hizmeti de göze çarpmaktadır. Seyahat edenlerin ikramlardan ve hizmetten çok hoşnut kaldığı Bursa Deniz Otobüsleri işletmesi, ulaşım konusunda İstanbul ile yarışan Bursa’nın başarılı bir atılımı olduğu açık bir şekilde görünmektedir.

Budo ile Seyahatleriniz artık çok kolay

Budo‘da seyahat kolaylığı gözle görülür şekilde fark edilmektedir. İstanbul’dan kaçıp Bursa’da veya Bursa’dan kaçıp İstanbul’da nefes almak isteyenler için muazzam bir fırsat. Aynı zamanda iş seyahati gerçekleştirecek olanlar içinde bulunmaz bir nimet. Bu şekilde bu seferleri değerlendiren bir çok yolcu bulunmaktadır.

Sizde kendinize zaman ayırıp karşılık bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla bilet satan Otobüsbileti.com.tr BUDO Bileti de satmaktadır. Sitemiz üzerinden kendinize bir seyahat programı oluşturup biletinizi satın alabilirsiniz.

Budo Bileti Hakkında detaylı bilgiler : BUDO – Otobüsbileti.com.tr

Budo Otobüs Bileti almak isterseniz : Budo Bileti