Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

BUDO BİLETİ

Budo Bileti almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz! İdo dan sonra yeni online bilet sisteminde şimdi BUDO' var. Uygun Budo Bilet Fiyatı ve avantajı en kolay online bilet alma sistemi ile web sitemizde.

Budo ile alakalı aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi sayfamız üzerinden bulabilirsiniz.Örneğin Budo Güzergah noktaları, Budo Sefer Saatleri, Budo Fiyat tarifeleri, Budo Bilet Satış noktaları gibi; Çözüm bulamadığınız bir sorun olursa canlı destek bölümümüzü arayabilir veya diğer iletişim kanallarımızdan sorununuzu giderebilirsiniz.

Budo, Bursa Deniz Otobüs İşletmesi' nin kısaltmasıdır.  Burulaş (Bursa Büyükşehir Belediyesi İştiraki)' nin bir kuruluşu olan Budo, Bursa ile İstanbul arasında Marmara denizi üzerinden seferler gerçekleştirmektedir. Yolcular için kolaylık sağlanacağı görüşüyle kurulan Budo, toplum tarafından benimsenmiş ve sıkça kullanılmaya başlamıştır.

Budo Bileti Nerelerde Geçerli ?

Budo Bileti için, Mudanya ile Eminönü, Büyükçekmece, Erdek, Avşa, Marmara Adası, Armutlu ve Uludağ hatları kullanılmaktadır. Bu hatlar üzerinden bilet almak isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz.  Satın aldığınız biletlerde değişiklik yapmak isterseniz 7 / 24 Canlı Müşteri destek hattımızı arayabilir ve kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Budo Bileti almak istediğinizde sefer fiyatları farklı;

Budo Biletinde seferler arasında fiyat farkı vardır. 6 TL ile 56 TL arasında olan fiyatlar üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Çocuk, engelli, gazi-şehit yakını, 65 yaş üstü, basın, öğrenci gibi sınıflara indirim uygulanabilmektedir. Ancak bu indirimlerden faydalanabilmeniz için mutlaka evraklarınızın elinizde ve geçerli olması gerekir. Aynı zamanda bu evrakları bize ulaştırabilmelisiniz.

Online olarak almış olduğunuz BUDO biletinizi, PNR kodu ile kontrol edebilirsiniz. Seferler iptal olduğu zaman mail veya sisteme Budo Bilet bilgilerinizi kaydettiğinizde girdiğiniz cep telefonuna mesaj yolu ile bilgilendirilme mesajı gelir. Aynı zamanda web sitemiz ana sayfasında bulunan Haberler bölümümüzden de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arabalı Vapur için Budo Bileti Yok...

Budo’ya ait otopark bulunmazken bununla ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Araba ile seyahat yapılmamakta olup, 0-6 yaş arası ücret alınmamaktadır. Budo şu anda sadece yolcu taşıma ve ulaştırma hizmetleri vermektedir. Araç taşımacılı yapmamaktadır.

Budo Biletimi nasıl değiştirebilirim?

Budo Biletinde; Bilet değişikliği yapmak istiyorsanız almış olduğunuz bileti ceza kesintisi ile iptal ederek yeni biletinizi alabilirsiniz. Seyahatinize 12 saatten fazla kalmışsa %15, 12 saatten az kalmışsa %35 kesinti yapılmaktadır. Fakat yolculuğa 1 saatten az bir süre kalmışsa biletin iptali veya değişikliği yapılmamaktadır.

Budo, deniz otobüsü seferleridir. Yolculukların daha hızlı ve konforlu yapmak isteyen yolcular için mükemmel bir seçenektir. Seyahat süresi 2 saate yakın sürmektedir. Bursa ile İstanbul arasında deniz otobüsü seferleri fazlaca tercih edilmektedir. Deniz üzerinden Budo Bileti ile yolculuk yapabilirsiniz.