Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

Firmalar

Firmalar; İnsanlar, kimi zaman değişik şehirler ya da ülkeler görmek için, kimi zaman ise zorunlu iş gezilerine katılmak amacı ile seyahat ederler. Bu seyahatler kimi zaman kişinin tercihi bazen ise tercihin dışındaki ulaşım araçlarıyla gerçekleşebilir. Eğer kişinin tercihiyle gerçekleşirse, www.otobüsbileti.com.tr adresi aracılığıyla tüm otobüs firmalarından, uçak firmalarına hatta ido seferlerine kadar her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Site üzerinden tüm otobüs ve uçak firmalarını karşılaştırabilir ve size en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz. Bu sayede diğer sitelerde olduğu gibi tek bir firmaya bağımlı kalmanız durumu ortadan kalkmış olmakla beraber tüm firmalar önünüzde olacaktır.

Sitenin bir diğer önemli özelliği ise, eğer çok sık seyahat ediyorsanız ve sürekli olarak otobüs ya da uçak bileti almak durumundaysanız, sitenin pratik ana yüzü sayesinde yalnızca 2 dakika içerisinde online biletinizi alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ise, PNR kodunu girerek sistem üzerinden aldığınız biletlerin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yurt Dışı Seyahat Ulaşım Hizmetleri:

Türk Hava Yollarından Bora Jet'e, Prgasus'tan Emirates'e kadar dünyanın pek çok yerine ulaşım sağlayan tüm firmaları içinde barındıran site, siz değerli müşterilerine en uygun fiyatlı bileti sunmak amacıyla çabalamaktadır. Sitenin vizyonu, yurt dışında gitmek istediğiniz ülkeye ya da şehre seferleri olan tüm firmalar aynı anda karşılaştırılarak size en uygun bileti ve hizmet sunmaktır.

Yurt İçi Seyahat Ulaşım Hizmetleri:

Yurt içinde gitmek istediğiniz şehre yine en uygun bilet fiyatıyla seyahat etmek için, yapmanız gereken şey oldukça basittir. Öncelikle siteye girdikten sonra otobüs sekmesi seçilmelidir. Daha sonra ise, gidiş ve varış noktaları seçildikten sonra son olarak da gidiş ve dönüş tarihleri işaretlendikten sonra, sistem size otomatik olarak hizmet veren tüm otobüs firmalarını sunacaktır. Sizlerde, içinden dilerseniz en uygun fiyatlı olan otobüs firmasını seçerek biletinizi ister satın alabilir isterseniz de rezervasyon yaptırarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerin haricinde site siz değerli müşterilerine özel her gün yenilenen fırsat ve kampanyalarıyla da hizmet vermektedirler. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz site üzerinden iletişim sekmesine tuşlayarak bilgi alabilir ya da sık sorulan sorulardan aklınıza takılan sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.