Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr
Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Otobüs Bileti İç ve Dış Tic. Ltd.Şti

Otobüsbileti İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

Yolculuk burada başlar…

Biz! ve Hizmetlerimiz Neler ?

Biz, Online Bilet sektöründe yenilikçi bir vizyon ile hizmet vermeyi amaçlayan bir kuruluşuz. Hedefimiz, kullanıcılarımıza en uygun bileti aktarmak ve seyahat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm bilgileri kolay ve eğlenceli bir şekilde sunabilmektir.

Türkiye’de hemen hemen her ulaşım noktasına Otobüs Bileti satan bir Seyahat Acentasıyız. Birçok firmanın internet üzerinden online bilet satışını yapmak, bilet rezervasyonlarını gerçekleştirmek, yapılmış olan bilet rezervasyonlarını iptal etmek, online bilet iptallerini sağlamak ve online satışı yapılan biletlerin geri ödemeli olarak iadesini yapmak üzere kurulmuş bir hizmet sağlayıcı Seyahat Acentasıyız.

Gün geçtikçe artan online bilet trafiği Otobüs Biletinde de ağırlık göstermektedir. Ülkemizde 250 ‘yi aşkın Otobüs Firması ile anlaşmalı olarak işletimimizi sürdürmekteyiz. Otobüsbileti.com.tr, herkesçe bilinen Metro Turizm, Ulusoy, Kamil Koç, Varan, Pamukkale gibi dev firmaların biletlerini sattığı gibi yörece ünlü olan Otobüs Firmalarının da biletlerini en uygun fiyatlarla satmaktadır.

Otobüsbileti.com.tr ailesi olarak misyonumuz, siz değerli kullanıcılarımıza Otobüs Bileti alımında kolaylık sağlamaktır. Artık dışarı çıkıp saatlerce acenta acenta dolaşıp zaman kaybetmenize gerek yok. Bu platformda sıra bekleme veya telefon açmaya da gerek yok.

Daha Uygun Fiyata, Daha fazla Otobüs Firması;

Daha uygun fiyata daha fazla Otobüs Firmasının Biletlerini web sitemiz aracılığı ile bulabilmektesiniz.

Tek tıklama ile tüm Otobüs Firmalarının bütün seferlerini ve güzergah bilgilerini Otobüsbileti.com.tr ayrıcalığı ile tek ekranda görebilmeniz mümkün. Size sadece kıyaslama yaparak biletinizi satın almak kalıyor. İşte bu kadar basit..!

Dünyanın En Güzel Yerlerini KEŞFET…..

Otobüsbileti.com.tr adresinde KEŞFET başlığı olan bir forum ile de karşı karşıyasınız! KEŞFET ile seyahatinizi zenginleştirebilir, yolculuk ile alakalı planlamalarınızı daha kolay yapabilirsiniz.

Gezilecek yerlerden, özel lezzetlere, konaklama alanlarından, tarihi ve kültürel zenginliklere varıncaya kadar tüm her şey KEŞFET seçeneğimiz içerisinde yer alacak.

Yine seyahatinizin konforlu geçmesini sağlayacak püf noktalar, faydalı bilgiler ve sık sorulanlarda KEŞFET bölümümüz içerisinde yerini alacak. İşte bu bölüm bizi diğer firmalardan ayıran esas noktalardan bir tanesidir.

Otobüs Bilet Kampanyalarımız;

Firmamızı takipte kalan ve üye olan müşterilerimize özel kampanyalı seçeneklerimizde olacaktır. Keyifli vakit geçirmek, fırsatlardan yararlanmak ve istenilen bilgiye kolayca ulaşabilmek için Otobüsbileti.com.tr adresinden ayrılmayın…

Yolculuk burada başlar….

Bizimle birlikte mutlu, keyifli seyahatler gerçekleştirmek isterseniz hemen bir tık yakınınızdayız.

Hep birlikte deneyim kazanalım. En iyi Müşteri memnuniyeti ve hizmeti için birlikte çaba sarf edelim.

Birlikte Keşfedelim, Birlikte hasret giderelim, Birlikte Bayramlar kutlayalım, Birlikte sağlıcakla kalalım…

Otobüsbileti.com.tr ailesi olarak saygılarımızı sunar, esenlikler dileriz..

 

Hakkımızda detaylı bilgiler için Anasayfamıza göz atın ; ANASAYFA  – Otobüsbileti.com.tr

Online Bilet hakkında detaylı bilgiler ; ONLİNE BİLET – Wikipedi

 

Yorum ekle