Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

HAVALİMANLARI

Havalimanları teknolojinin gelişimi ve refah seviyesinin artmasıyla dünya genelinde sayısı artmaktadır. Tabi ki çok önemli bir ihtiyaç olan Havalimanları ülkemizde de yapımı artış göstermektedir. Dünyada yaklaşık 3700 havalimanı bulunurken bu rakamlar zaman geçtikçe artış gösteriyor.

Uçakla seyahat etmek artık daha önce olduğu gibi lüks bir ulaşım aracı değildir. Geçmişte, bilet satın almak ve uzun vadeli işlemler yapmak için çok para harcamak gerekiyordu. Özellikle son yıllarda Türkiye'de dünyadaki havayolu şirketlerinin gelişmesi, bu imajdan daha kolay kurtulup, daha tanıdık bir hal aldı. Türk havalimanlarında 10-15 yıla kadar çalışan sayısı nispeten azdı. Şu anda işletmede 50'den fazla havaalanı var ve yaklaşık 10 havaalanı inşaat halindedir. Ülkenin bir köşesinden diğerine geçmek için çok para harcanmasına gerek yok.

Havalimanları Avm'den Farksız Hale Geldi

Havalimanları gelişen yapılarıyla içerisinde olan işletmeleriyle alış veriş merkezlerini aratmıyor. Çok geniş alana kurulan havaalanları çok kullanışlı konforlu ihtiyacınızı karşılayabilecek her şey mevcut. Ücretleri normale göre biraz daha şişkin olan bu alanların alıcısı bir hayli yüksek. Dünya da en büyük havalimanı Amerika da bulunan Toronto Havalimanı ve Almanya’da bulunan Frankfurt Havalimanıdır.

3. Havalimanı Dünyada 1 Numara Olacak..

Ülkemizin İstanbul şehrinde yapımı bitmek üzere olan 3. Havalimanı dünyada 1 numara olacak. Çok geniş bir alana kapsamlı bir havalimanı yapılmaktadır. Yılda 90 milyon yolcu kapasitesi olacak olan 3. Havalimanı yüksek standartlı işletimi ile ülkemizi gururla temsil edecektir.

Havalimanları hakkında ki tüm bilgi ve detaylar web sitemiz içerisinde yerini alacaktır. Yenilenen bilgileri eğlenceli bir anlatımla sitemizde bulabilirsiniz. Merak edilen sorular için canlı destek hattımız veya Bize Ulaşın kategorimizden iletişim kurabilirsiniz.