Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

YÜKSEK HIZLI TREN

Yüksek hız, maksimum konfor, ve en güvenli yolculuk ; Yüksek Hızlı Tren…

Yeniyol, yeni tren, yeni istasyon, son teknolojiler yüksek hızlı trende. Saatte en az 250 kilometre hızla yüksek hızlı tren mesafeleri kısaltıyor. YHT de öncelikli hedef yolcuların güvenliğidir.

Avrupa'da bütün hızlı tren ağları da kullanılmakta olan Avrupa demiryolu tren yönetim sistemi ve Avrupa tren kontrol sistemleri YHT de kullanılmaktadır. Yolculuk boyunca bütün salonlar 20 adet güvenlik kamerası ile izlenmekte ve görüntüler kayıt altına alınmaktadır.

Hızlı Trende Verilen Hizmetler

Yüksek hızlı tren video, müzik, klima gibi zengin seçeneklerle yolcuların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Ayrıca yolculuk boyunca kişiye Özgür alanlar sunarak yolculara dilediklerinde kafeterya veya lavaboya gidebilme imkanı sunuyor. Böylelikle YHT en konforlu toplu taşıma aracı olarak da öne çıkıyor.

Tamamını sinyalizasyon sistemleri ile donatılmış çift yönlü demiryolu yeni bir demiryolu üzerinde seyreden yüksek hızlı tren, güvenlik teknolojilerinin zirve noktasıdır. YHT için yapılan Dünya standartlarındaki demiryolu hattıyla trafik derdi son buluyor. Sefer saatlerinde gecikme ihtimali de ortadan kalkıyor. Şehir merkezlerinde bulunan istasyonlar yolculara zaman tasarrufu sağlıyor, katı güvenlik kontrolleri ve bagaj teslimi kuyruklarına gerek olmadığı için yolcuların hareket saatinden kısa bir süre önce istasyonda hazır bulunmaları yeterli oluyor.

Yeni Anlayış, Yeni Hizmet, Yüksek Hızlı Tren

Yeni anlayış, yeni hizmet… 180 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Ankara yüksek hızlı tren garı, otel, restaurant, alışveriş merkezi ve Banliyo bağlantılarıyla yolcularına her türlü olanağı sunacak.

Devam eden projeler tamamlandığında Ankara - Eskişehir 1 saat 5 dakika, Ankara - İstanbul 3 saat 10 dakika ve Ankara - Konya arası ulaşım 1 saat 15 dakikada tamamlanacak. Türkiye demiryollarına yatırım yaparak ulaşımda hızın ve güvenliğin birleştiği yeni bir dönemi başlatıyor. Yüksek hayat standardına yüksek hızlı trenle kavuşun…

Yht Bileti için çalışmalarımız son sürat devam etmektedir. Sizde Yüksek Hızlı Tren Bileti satın almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edin. YHT için tüm güncel bilgiler sitemiz aracılığı ile sizlere ulaştırılacaktır…