Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

ido bileti ve Budo biletini 3 adımda kolayca alın.

İdo Bileti

İdo Bileti; Otobüsbileti ailesi olarak otobüs bileti, tren bileti ve uçak biletinin ardından İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) bileti ile hizmetinizdeyiz. Web sitemiz üzerinden aldığınız İDO bileti ile İstanbul’un muhteşem manzarasını görerek fotoğraflayabilir, havasını soluyabilirsiniz.

İstanbul'un yorucu trafiğinden uzaklaşarak keyifli bir yolculuk yapmak isteyenlerin sitemizi ziyaret etmeleri yeterlidir. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna, en hızlı ve en avantajlı fiyata şekilde İDO bileti bulmanız artık çok kolay! otobüsbileti.com internet sitemizi kullanarak dilediğiniz her an bulunduğunuz yerden İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş’ nin biletlerini satın alabilirsiniz.

İDO Rotaları Nerelerdir?

Web sitemizden alacağınız İDO bileti ile Marmara Bölge’sinde başlayarak Ege Bölgesine kadar gitmek mümkündür. Hızlı feribot ile Bandırma, Mudanya ve Bursa’ ya gidebilirsiniz. Deniz otobüsü biletleri ile Marmara, Armutlu, Avşa gibi tatil beldelerine ulaşabilirsiniz. Arabalı vapur ile Topçular ve Harem gibi limanlara kolayca ulaşım sağlayabilir, aracınızla yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Farklı Sınıflardan Bilet Alabilir Miyim?

Eğer farklı sınıf avantajından yararlanmak ve deniz yolculuğunun kalitesini artırmak istiyorsanız otobüsbileti.com sizlere birçok seçenek sunmaktadır. İDO bileti alırken Promo, Ekomomi Class, Business Class ve First Class seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, yolculuğunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Bilet Alabilirim?

İDO bileti almak için otobüsbileti.com adresinde bulunan arama motoruna gitmek istediğiniz tarihi ve yolcu bilgilerinizi girerek seferleri sorgulayabilirsiniz. Listelenen tüm İDO seferleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Ödemenizi otobüsbileti.com güvencesiyle yaparak satın alma işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında, deniz seferlerinde artan trafik yoğunluğu sebebiyle İDO biletine olan talep artmaktadır. Yer sıkıntısı çekmek istemeyenler için yerinizi otobüsbileti.com ayrıcalığıyla şimdiden ayırtmanızı öneriyoruz.

Sunduğumuz Ayrıcalıklar Nelerdir?

Otobüsbileti.com, İDO biletlerini ucuzdan pahalıya doğru sıralama imkanı sunmaktadır. Size en uygun İDO biletini online olarak, anında ve yüksek güvenlikle satın alabilirsiniz. Firmamız dönemsel olarak İDO ile ortak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde İdo’dan daha ucuza İDO bileti satın alabilirsiniz.

Promo bilet sınıfından alacağınız bir bilet ile diğer bilet sınıflarından daha ucuza seyahat edebilirsiniz. İstediğiniz her an, nerede olursanız olun, ister mobil cihazlarınızdan isterseniz bilgisayarınızdan, istediğiniz güzergâh için bir tıkla İDO seferlerini sorgulayabilirsiniz.