Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

İdo Sefer Noktaları

Sefer Noktaları filo halinde yer alan feribotlar ile dünyada üst düzey gelen işletmeler olarak unvan kazanmıştır. Sefer Noktaları dünya lideri işletmeler unvanı kazanarak Türkiye’ye çok büyük yararlar sağlamıştır. Sefer Noktalarının Türkiye adına büyük bir onur ve gurur duymaktadır. Bu alanda hedeflerimizi hep daha yukarılara taşımayı Sefer Noktalarında bir ilke haline getirmekteyiz.

Sefer Noktaları insanların temel ihtiyaçlarını giderebileceği istasyonlardır. Önemli bir hizmeti üstlenen bu iskeleler günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Tüm sefer noktalarının detay ve bilgilerini güncel olarak sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Hızlı feribot seferleri şu sefer noktalarından yapmaktadır:

Yalova - Kanuni Sultan Süleyman, Yavuz Sultan Selim Yenikapı hattının sefer süresi 75 dakika olarak belirtilmektedir.Yalova- Cezayirli Hasan Paşa Yenikapı hattının sefer süresi 75 dakika olarak belirtilmektedir.

İskeleler de ayrı hatlarda yirmi dört adet deniz otobüsü yolculara hizmet vermektedir. Yirmi dört adet deniz otobüsünün dört ayrı modeli ile yolculara güvenli ve hızlı, ekonomik seyahat imkanı sunmaktadır. Ayrıca iskeleler de on sekiz tane de araba vapuru yolculara hizmet vermekte olup araba vapurlarının da üç farklı modeli ile yolculara güvenli, hızlı ve konforlu yolculuk imkanı sunmaktadır.

Bu köprülerde ayrıca farklı güzergahlarda yirmi dört adet deniz otobüsü yolculara hizmet veriyor. Dört farklı tipte 24 deniz otobüsü ile yolculara güvenli, hızlı ve ekonomik seyahat imkanı sunmaktadır.Sizde en güncel bilgiyi öğrenmek istiyorsanız an be an sitemizi takip edip dilediğiniz ido biletini uygun fiyata satın alabilirsiniz.