Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

İdo Terminalleri

Deniz ulaşımında en fazla tercih edilen İdo Terminalleri hakkında ki tüm bilgi ve detaylar web sitemiz içerisinde güncellenerek yerini alacaktır. Adres ve telefon bilgilerini de yazılarımız içerisinde bulabileceksiniz.  İdo Biletini online olarak satın almak isterseniz Otobüsbileti.com.tr üzerinden çok basit işlemle biletinizi satın alabilirsiniz.

Hızlı feribotlar da yolculara hizmet vermektedir. Beş farklı hızlı feribot modeli ile yolculara daha hızlı, daha güvenli ve daha konforlu bir yolculuk sunuyor. En son, en iyi donanımlı feribotları, deniz otobüsleri, araba feribotları ve hızlı feribotları yolculara hızlı, pratik, rahat ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır.

Her geçen gün kendini geliştiren firma yeni özellikli araçları ve hizmet kalitesiyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Dünyada da deniz yolu taşımacılığında önemli bir yeri olan İdo, misyonunu bu yönde çizmeye gayret göstermektedir.

İstanbul İdo Terminalleri

İstanbul’da Avrupa yakası 9, Anadolu yakası 12 tane olmakla beraber 21 adet terminal bulunmaktadır. Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, İstinye, Kabataş, Sarıyer, Sirkeci, Yenikapı Avrupa yakasında bulunan terminallerdir. Harem, Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Pendik, Kartal, Beykoz, Burgazada, Kınalıada, Büyükada, Heybeliada, Tuzla Anadolu yakasında bulunan terminallerdir.

İdo Terminalleri temiz ve düzenli olması ile dikkat çekmektedir. Tüm terminaller hakkında ki bilgileri web sitemiz aracılığı ile öğrenebileceksiniz. Merak ettiğiniz bir konu olursa Bize Ulaşın bölümü veya canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.