Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

İdo - İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş

İdo, (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş ) deniz üzerinden ulaşımı sağlayan işletmedir. İdo bileti hakkında ki tüm bilgiler ve detayları bu platform üzerinden öğrenebilirsiniz. İdo bileti, İdo seferleri, İdo terminalleri gibi pek çok konuya açıklık getiriyoruz.

Otobüsbileti.com.tr ile biletlerinizi çok kolay  temin edebilirsiniz. Web sitemiz içerisinden aldığınız Feribot Bileti ile seyahatiniz boyunca İstanbul’un o harika havasını soluyabilirsiniz. Benzersiz Deniz Manzaralarını görerek keyifle hatıralarınız için fotoğraflayabilirsiniz. Böylelikle kendinize mükemmel bir yolculuk yaşatabilirsiniz.

İstanbul’un bir yanından diğer tarafına en cazip fiyata, en hızlı şekilde İdo ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüsbileti.com.tr adresini kullanarak istediğiniz anda istediğiniz yerden İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş’ nin biletlerini temin edebilirsiniz.

Hayatımızda yaşam kalitesi yüksek seviyede olan büyük ve kalabalık şehirlerde en sıkıntılı durum trafik olarak göze çarpmaktadır. Bu merkezlerde olduğu gibi ülkemizde bu durumdan muzdarip olan şehrimiz İstanbul’dur. Bu konu karşısında halkın çok büyük tepkisi vardır. Bu sorun yüzünden insanlar işlerine geç kalmakta, önemli olan konularda zaman konusu çokça fazla zorlamaktadır.

Bu nedenin neticesinde kurulan İdo, (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş ) ulaşıma oldukça olumlu sonuç vermiştir. Senelerce trafik konusunda sıkıntı yaşayan bu şehir bir nebze de olsa rahatlamıştır.Sizde bu kolaylıktan yararlanmak istiyorsanız web sitemizi tercih edebilirsiniz. Uygun bilet fiyat avantajlarıyla öne çıkan Otobüsbileti.com.tr deniz otobüs bileti konusunda da kullanıcılarını memnun etmektedir.

İdo Seferleri

Hızlı Feribot Hatları 

Hızlı feribotlar araç ve yolcu taşımaktadır.

Yenikapı –Bursa

Yenikapı – Bandırma

Yenikapı – Yalova

Pendik - Yalova

Deniz Otobüsleri Dış Hatlar

Deniz otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.

Kadıköy – Yenikapı- Armutlu – Armutlu Tatil Köyü

Kadıköy – Yenikapı – Bursa

Bostancı – Yenikapı – Marmara – Avşa

Bostancı – Kartal – Tuzla – Yalova

Bostancı – Yenikapı – Çınarcık – Esenköy

Deniz Otobüsleri İç Hatlar

Deniz otobüsleri sadece yaya yolcu taşımaktadır.

Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy

Bostancı – Kabataş

Adalar Hattı

Boğaz Hattı

Araba Vapuru Hatları

Araba vapurları araç ve yolcu taşımaktadır.

Eskihisar – Topçular

Sirkeci – Harem

İdo Bileti Satın almak için bilet arama konsolumuzu kullanarak gitmek istediğiniz yeri ve tarihi işaretleyin. Listelenen İdo seferleri içerisinden gönlünüze yatanı seçip yolcu bilgilerinizi girip satın alma işleminizi tamamlayın. İşte bu kadar kolay!

Yaz aylarında oldukça fazla talep olduğundan dolayı biletler hemen tükenmektedir. Sizde yer sıkıntısı çekmek istemiyorsanız Otobüsbileti.com.tr adresinden ido biletinizi ayırtabilirsiniz. İdo ile alakalı avantajlı fiyatlar ve bilgiler için sitemizi takipte kalın...