Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

Otogarlar

Ülkemizde 800 e yakın varış noktası vardır. Otogarlar ve Otobüs Terminalleri sıklıkla artmakta ve gelişim göstermektedir. Bu kategorimiz üzerinden gitmek istediğiniz otogarları rahatlıkla bulabilir ve hizmetleri hakkında ki bilgilere ulaşabilirsiniz. Otogarlar bölümümüz sizlere yolculuğunuzun kolay geçmesine yardımcı olacak bir kategoridir. Bu bölümdeki Otogarlar ve Otobüs Terminalleri listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgiyi kolay ve keyifli bir şekilde elde edebilmek için web sitemizin her köşesinden faydalanabilirsiniz.

Otogarlar, Otobüs Firmalarının kalkış, duraklama ve varış noktalarıdır. Bu noktalar müşteri memnuniyetinin sağlanması gereken önemli alanlardır. Kargaşalığın ve karışıklığın en çok yaşandığı alanlar olarak nitelendirilen Otogarlar son zamanlarda ki yenilenmeleriyle bu soru işaretini kafadan kaldırıyor.

Yenilenmiş alanları sistematik işletimi ve müşterilerin ihtiyaçlarını sağlayacak büfeleri ile kendini geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de bulunan Otogarlar listesine buradan kolayca ulaşın. Otogar iletişim bilgilerinden tutunda; Otogara nasıl kolayca ulaşabilirsiniz, kayıp veya çalıntı eşya için nereye müracaat etmeniz gerekir. Aklınıza takılabilecek tüm soruların cevaplarına buradan ulaşın.

Ankara Otogarı (AŞTİ)

Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminalinde bulunan firmaların yaklaşık rakamı 200'den fazladır. Aşti'de otobüs beklenirken yemek yiyebileceğiniz alanlar mevcuttur. Otogara ulaşabilmek için Ankaray'ı kullanıp Aşti durağında inerseniz en rahat ulaşımı yapmış olursunuz. Şehir merkezine uzaklığı 6.8 km'dir.

İstanbul Esenler Otogarı

Türkiye'deki otogarlar içerisinde en kalabalıklarından bir tanesidir. Şehir merkezine uzaklığı 10 km'dir. Otogarın içerisinde 168 yazıhane, 168 peron bulunup 200'ün üzerinde otobüs firması görev yapmaktadır. 6000'i aşkın çalışan vardır. Yeni ismi 15 Temmuz Demokrasi Otogarı olmuştur. Otogarın yanında metro istasyonu mevcuttur.

İstanbul Harem Otogarı

İstanbul'un diğer otogarı olan harem, denize yakınlığıyla bilinir. Üsküdar'da bulunan harem otogarına her noktadan ulaşılabilir. İster deniz yolu ister kara yolu ile gidilebilir. Otogarda birçok firma hizmet vermektedir. Kafeterya, restoranlar mevcuttur.

Antalya Otogarı

Şehir merkezine uzaklığı 9.2 km'dir. Birçok firma otogarda görev yapar. Kafeterya, hediyelik dükkanlar, yemek yenebilecek alanlar mevcuttur. Antray kullanılarak ulaşılabilir.

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali (İZOTAŞ)

Türkiye'deki otogarlar ölçütünde büyük bir otogardır. Şehir merkezine konumu merkezidir. Ulaşımda zorluk yaşanmaz. Terminalde kafeterya ve restoranlar bulunmaktadır. Yolcular keyifli vakit geçirebilir. Toplamda 128 peron mevcuttur. Bu peronların 74'ü şehirlerarası kullanımdadır. 86 adet yazıhane bulunmaktadır. Bu yazıhanelerin 6 tanesi şehirlerarasıdır. Hizmet firma sayısı ise 195 tanedir.

Konya Otogarı

Şehir merkezine konumu yakındır. Ulaşım otobüs, minibüs gibi taşıma araçları ile yapılır. Restoran ve kafeteryalar Konya otogarında mevcuttur. Bekleyen yolcuya meşhur Konya etli ekmeği yemeyi fırsat sunar. Hediyelik dükkanlarda mevcuttur. Özellikle Mevlana ile alakalı birçok eşyayı bulmak mümkündür. Mevlana şekeri de satılmaktadır. Yaklaşık olarak 90 rakamına yakın firma bulunmaktadır. 38 peron mevcuttur.

Eskişehir Otogarı

Şehir merkezine uzaklığı 3.5 km'dir. Otogara ulaşım minibüs, otobüs ve tramvay ile olur. Otobüs bekleyen yolcular için Eskişehir otogarında yemek yenip içilebilecek restoranlar, kafeteryalar ve gezilip, hatıra alınabilecek hediyelik eşya dükkanları mevcuttur. Eskişehir otogarında toplamda 60 tane peron bulunmaktadır. Bunlardan 48 tanesi şehirlerarası yolculuklarda kullanılır. 12 tanesi ise ilçeler arası kullanılmaktadır.

Yolcu biletini kısa sürede almak istiyorsanız www.Otobüsbileti.com.tr ' yi ziyaret edebilirsiniz.