Otobüs Bileti | Otobüsbileti.com.tr

Popüler Otobüs Firmaları

Popüler Otobüs Firmaları ülkemizde en çok sefer gerçekleştiren firmaların başında gelmektedir. Bu firmalar hakkında ki detaylı bilgi için web sitemiz sizlere yardımcı olacaktır.

Firmaların genel özellikleri hizmet kaliteleri yol durumları gibi seçeneklerin detayını sizlere aktarmaya gayret göstereceğiz. Türkiye genelinde en fazla ağa sahip firmalardır. Bu firmalar sayesinde Türkiye’nin her bir yerine gidebilme şansına sahibiz. Yüksek hizmet kalitesi kurumsal kimlikleri sayesinde yolcularına keyifli ve konforlu bir seyahat yaşatmaktadırlar.

Popüler Otobüs Firmaları denilince akla gelen firmalar şu şekilde sıralanmaktadır; Metro Turizm, Ulusoy, Kamil Koç, Pamukkale, Efe Tur, Has Turizm gibi firmalar ülke geneline sefer gerçekleştiren nadide firmalar olarak nitelendirilmektedir.

Yöresel olarak da otobüs firmaları var olsa da genel olarak bu saydığımız firmalar tercih edilmektedir.

Türkiye’de 250 yi aşkın otobüs firması vardır. Bu firmalar birbirleriyle büyük bir rekabet içerisinde hizmet vermeye devam ediyor. Tabi ki bu durum yolcuların işine yarıyor. Fiyat açısından makul bir ücrete seyahat etme imkanı doğuyor.

Popüler Otobüs Firmaları; Yıl içinde en çok bilet satan firmalardır. Çok fazla tercih edilmeleri onları popüler firmalar arasına sokmaktadır. Birbirleri ile rekabete girdikçe müşteri memnuniyeti daha da fazla sağlanmaktadır. Geliştirilen hizmetleriyle ön plana çıkan bu firmalar fark oluşturmaya devam ediyor.

Popüler Otobüs Firmaları' nın başlıcaları

Ülkemizde ki Popüler Otobüs Firmaları Metro Turizm, Ulusoy, Varan, Kamil Koç, Pamukkale, Efe Tur, Vivaline gibi Türkiye’nin her yerine sefer gerçekleştiren firmalardır. Bu firmalar hakkında ki her şeyi bilmek istiyorsanız bu sayfamız sizlere en güncel bilgiyi aktaracaktır.

En seçkin otobüs firmaları online bilet satış acentamızda hizmetinizde… Bu seçkin Otobüs Firmalarının gelişen özellikleri, sefer bilgileri, kuruluş aşamaları, yenilikleri ve kampanyaları gibi birçok seçenekler web sitemiz içerisinde olacaktır. Popüler Otobüs Firmaları ile karşılaştırmalı olarak tüm firmaların bulunduğu bilet konsolumuzdan ucuz otobüs bileti alabilirsiniz.

Tek ekranda tüm popüler firmaların seferlerini görebileceğiniz gibi koltuk yerleşiminden, otobüsün özelliklerine, güzergah bilgilerinden, duraklama alanlarına kadar tüm detaylar konsolumuzda mevcuttur. Size sadece kıyaslama yaparak gönlünüze yatan otobüs biletini almak düşüyor. Siz de en yeni bilgiyi kolay bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Otobüsbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz.

Popüler Otobüs Firmaları' ndan Varan İflas etti:

Ülkemizin Dev Otobüs Firmalarından olan Varan Turizm iflas ederek kapanmıştır. Kaliteli Yolcu Hizmetleri ve kaliteli Personelleri ile ülkemizde kaliteli otobüs seferlerinde ilki ve kaliteyi getiren Varan Turizm; Ülkemizin en eski otobüs firmalarından biridir. Havayolu Firmalarının günden güne artan düşük maliyetli uçuşları karşısında yenik düşerek iflasını açıklamış ve tüm faaliyetlerini durdurmuştur.

Büyük illerimizin hemen hemen hepsine seferleri bulunan firmanın iflası,; Metro Turizm gibi firmaların büyümesine de katkı sağlamıştır. Metro Turizm şu anda ülkemizin en yaygın ve geniş otobüs sefer güzergahlarına sahip, Otobüs ile seyahatin Lider firmasıdır.

Popüler Otobüs Firmaları' ndan Ulusoy İflasını açıkladı.

Popüler Otobüs Firmaları arasında en başı çeken bir diğer firmada ULUSOY dur. Varan Turizm gibi kaliteli müşteri hizmetleri konusunda lider birkaç firmadan bir tanesidir. Gelişen havayolu taşımacılığı Ulusoy Turizmi de etkilemiş, firma geçtiğimiz günlerde İflasını açıklamıştır. kamuoyuna bomba gibi düşen haber neticesinde, Otobüs Şirketi basına bir bildiri yayınlamıştır.

Kamuoyuna düşen bu haberin Ulusoyun Seyahat bölümünü etkilemediğini bildirmiştir. İflasın Seyahat dışında bulunan aynı isim adı altındaki diğer şirketleri kapsadığını bildirmişler. Kamuoyunda oluşan durumun Yolcu taşımacılığını kapsamadığını da özellikle ifade etmişlerdir.

Otobüsbileti.com.tr ' den Popüler otobüs Firmalarından olan Ulusoy Turizmin otobüs biletlerini de online satmaktadır.  Yapmanız gereken Güzergah bilgilerinizi girip ARA butonuna basmak, O güzergaha sefer düzenleyen Ulusoy gibi köklü firmaların biletlerini kolayca bulun ve satın alın. Otobüs Bileti' nizi alırken kazanın.

Web sitemiz birçok firmanın biletini ucuza vermektedir. İstediğiniz noktaya sefer düzenleyen Popüler Otobüs Firmalarının ve yöresel otobüs firmalarının ucuz otobüs biletlerini tek ekranda görebilirsiniz. Bu biletleri kıyaslayıp dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Otobüsbileti.com.tr otobüs firmaları hakkında ki tüm bilgileri sizlere sunmaya devam edecektir. Sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz..